Apie mus

apiemusDaug kas mano, kad gero dizaino baldai gimsta tik vakarų šalyse. Lietuvoje dirbantiems baldininkams, rodos, amžinai lemta vadintis "provincialais". Tačiau ir Lietuvoje yra nemažai šią nuomonę paneigiančių baldų Įmonių. Viena jų - šiuo metu Žemaitijoje veikianti UAB "JUNEKA".

Siūlomas asortimentas labai platus: tai virtuvės komplektai, biuro baldai, stumdomos sistemos, kėdės, stalai, sofos, minkštų baldų komplektai, knygų spintos, rašomieji stalai, lentynos dokumentams, rūbų spintos ir t.t. Baldai tiks ne tik namams, biurams, bet ir viešbučiams, restoranams, barams. Jau eilę metų mūsų įmonė specializuojasi virtuvinių ir ofiso baldų gamyboje. Atsižvelgiant į vartotojų poreikius, mes Jums siūlome daug įvairios paskirties standartinių ir nestandartinių baldų sistemų.

Mūsų dizaineris padės Jums suprojektuoti baldus, parinkti spalvas ir sukurti jaukų interjerą.Įmonės misija – įkūnyti idėją, kuri apjungtų Jūsų namų jaukumą, gamtos harmoniją, ekologiją, baldo funkcionalumą ir dizainą į vieną visumą.

Kontaktai

Taikos prospektas 24,
LT-91222 Klaipėda

Kontaktiniai telefonai:
Mob.: 865795591

www.juneka.lt
info@juneka.lt
Darbo laikas:
I - V: 10.00 - 18.00
VI: 10.00 - 14.00
VII: nedirbame

Klauskite

  1. Neįvestas vardas arba naudojami netinkami simboliai
  2. Neteisingas pašto adresas
  3. Neįvesta žinutė

  4. Neteisingas kodas
  5.  Pridėti failą
  6. Pridėti failą
    Invalid Input

Mus rasite: